W jaki sposób wybrać właściwą lampę do hybryd?

O manicure hybrydowym można by mówić bardzo wiele, ale wystarczy powiedzieć, że jest niezwykle mocny.
Hybrydy są bardzo eleganckie, wytrzymują starcie również z płynem do mycia talerzy i wszelakimi detergentami, również nie odpryskują.

hybrydy

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Malowanie paznokci hybrydowymi lakierami niczym się nie różni od typowego malowania paznokci. Wygospodarować trzeba tylko trochę czasu i nałożyć parę warstw różnorodnych produktów. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją historię z hybrydowymi paznokciami to ten artykuł będzie dla Ciebie dobrą ściągawką. Lakier hybrydowy trwałość swoją zawdzięcza złączeniu żelowej formuły z lakierem. Pomalowana płytka jest utwardzona w lampie do paznokci a to sprawia, że lakier niezwykle szybko twardnieje oraz przedstawia się bardzo dobrze przez co najmniej 14 dni. Rynek oferuje niezwykle różne lampy do paznokci do użyć domowych oraz profesjonalnych. Niektóre kobiety zachwalają lampy ultrafioletowe do paznokci, natomiast inne niezwykle zachwalają lampy LED do paznokci.

starzenie

Źródło: flickr.com
Lampa ultrafioletowa do paznokci będzie nadawać się do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli akrylowych. Jest ona zaopatrzona w standardowe świetlówki, które gdy się przepalą trzeba wymienić. Szybkość schnięcia lakierów jest zależna od mocy lampy. Na rynku można odnaleźć lampę UV o sile 9 i 18 W. Można by także znaleźć lampę o mocy 36 W. Dodatkowymi funkcjami w lampach ultrafioletowych jest minutnik, czujnik ruchów lub tryb ciągłej pracy. Wybierać trzeba lampy te z zasilaczami zewnętrznymi, które w przypadku awarii można by łatwo wymienić. Lampa LED do paznokci będzie znakomicie nadawała się do utwardzania hybrydowych lakierów, lecz nie sprawdzi się przy żelach.

Wyposażona jest w innowacyjne diody LED, które mają bardzo długą trwałość oraz niski pobór energii. Szybkość schnięcia lakieru jest uzależniona od siły ledowej lampy, lecz produkty i tak szybciej są utwardzane niż w lampach UV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*