Upewnij się, co cię stresuje i jak możesz się zrelaksować

stres to konsekwencja życia w notorycznym napięciu – na Twej głowie jest przecież tyle spraw do załatwienia.
Chciałabyś uniknąć stresu czy co najmniej uczynić go mniej dokuczliwym.

To jest realne. W wielu wypadkach sam, nieświadomie, wpędzasz się w stres i utrudniasz sobie przez to życie. Podpowiadamy, jak poradzić sobie ze stresem. Dobrym sposobem na odprężenie może być medytacja.

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł to kliknij w odsyłacz do wpisu (http://inte.com.pl/bokserki-wycinarki-do-narozy/prasy-poziome-bokserki-simasv.html), który przeniesie Cię do strony, gdzie przeczytasz ciekawe informacje na omawiany temat.

To doskonały sposób na walkę ze stresem, który na pewno pomoże nam się odprężyć. Na dodatek, nie będzie to skomplikowana praktyka. Starczy, iż wyćwiczymy sobie umiejętność skupiania się przed kilkanaście minutna jednej, i miłej rzeczy. To „wakacje dla umysłu”, przerwa od myślenia o smutkach i całkowite wyciszenie. Medytować warto przez mniej więcej pół godziny, koniecznie w jak najwygodniejszej pozycji.

żyletka

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com
podarunek

Autor: Joan Campderrós-i-Canas
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu pozwól sobie na dzień w SPA. Skorzystaj z uspokajających masaży, oraz sauny. Wyskocz też na basen. Dzięki owym zabiegom odprężysz umysł, natomiast Twe ciało zyska świetną kondycję. Gorąca kąpiel w prywatnej łazience plus pachnąca piana do kąpieli to też świetny pomysł. Pamiętaj, wszystko zaczyna się w naszych głowach. Gdy będziesz czuła się z sobą dobrze, myśli pozytywne „zrobią” wszystko. Zatem poczuj się przez sekundę niczym Bogini. Czy masz pojęcia, iż choć herbatka jest głównie źródłem wielu witamin i mikroelementów wykazuje także istotnie silne działanie odprężające? Kiedy masz na co dzień wiele stresów, warto abyś ją popijała.

Musisz jednakże pamiętać, że działanie zielonej herbatki zależeć będzie od tego, jak długo ją będziesz parzyć. Jeżeli robisz to ponad 3 minuty, herbatka pomoże Ci się zregenerować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*