Kiedy kupić korektor w żółtym kolorze a kiedy w kolorze niebieskim?

Istotny element każdego dnia to właściwy make-up twarzy. Ten make-up potrafi bardzo dobrze ukryć wszystkie defekty, jakie są na twarzy pani.
Żeby zrobić właściwy makijaż twarzy, trzeba doskonale wybrać kosmetyki.

Bardzo ważne jest, żeby dobrać odpowiedni podkład do pory roku.

Zobacz więcej szczegółów, a poznasz podobne wiadomości, które zapewne także Cię zaciekawią. Nie zwlekaj zatem i użyj linku kosmetyki do salonu kosmetycznego!

W zimie chciałybyśmy, aby krycie było bardzo silne. Dzięki temu fluid zasłoni wszystkie niedoskonałości na twarzy, lecz także uchroni naszą skórę przed zimnem i mrozem. Latem istotne jest lekkie krycie twarzy. Opalona buzia zazwyczaj nie potrzebuje wspomagaczy, a ciężki podkład pod wpływem gorąca może się rozpływać. Dzięki korektorowi mogłybyśmy zasłonić nie jedynie wypryski na własnej twarzy, ale również cienie pod oczyma. Gdy nabywamy korektor, musimy brać pod uwagę nasze upodobania, lecz również to, co chcemy ukryć za pomocą korektora. Zielony korektor może pomóc nam ukryć zaczerwienienia zatem pryszcze oraz pęknięte naczynka. Beżowy korektor pomoże nam ukryć sińce, ale mogłybyśmy nim również ukryć wypryski oraz przebarwienia. Korektor żółty natomiast może ukryć fioletowo-niebieskie zmiany na naszej cerze, czyli będą to sińce i brzydko wyglądające żyłki. Korektor różowy może zasłonić wszystkie plamki, jakie pojawiły się w wyniku funkcjonowania promieni słonecznych.

portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli wieczorem wybieramy się na uroczyste przyjęcie, to chcemy, aby make-up utrzymał się długi czas na twarzy. Niezwykle istotne jest także, aby cera nie błyszczała się. Najlepsze będą kosmetyki, jakie długi czas utrzymują się na twarzy oraz są gęste. Lato jest to pora roku, kiedy słoneczko mocno daje znać o sobie. Z tego też powodu nie trzeba nakładać na twarz mocnego podkładu.

Doskonale jest wybrać puder, jaki nie jedynie jest delikatny, lecz także zwilża naszą cerę. Bardzo dobry podkład będzie stosunkowo lekki, jaki nie rozpłynie się, a nasza cera będzie oddychała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*