Jakiego rodzaju moglibyśmy wymienić typy liposukcji?

W związku z faktem, że regularnie rośnie liczba osób, które są dotknięte nadwagą, odsysanie tkanki tłuszczowej cieszy się bardzo dużą popularnością.
Osoby, u których ćwiczenia fizyczne oraz dieta nie przyniosły pożądanych rezultatów, poddać się mogłyby zabiegowi odsysania tkanki tłuszczowej.

Liposukcja jest to zabieg refundowany przez NFZ pod wymogiem, że dotychczasowe metody terapii są nieskuteczne. Liposukcji nie możemy traktować jako formy redukowania wagi. Zabieg ten niesie świetne wyniki, gdy modelujemy sylwetkę.

Prezentowany wątek Cię zainteresował? Więc odsyłam tu (http://fryzjerpiaseczno.pl/stylizacja-paznokci/), gdyż odnajdziesz tutaj ciekawe informacje na omawiane zagadnienie, które godne są uwagi.

Tkanka tłuszczowa niezwykle wielokrotnie jest gromadzona w obrębie pasa, brzucha lub ud. U niektórych panów można zauważyć ginekomastię. W wypadku SAL do obcowania mamy z klasyczną odmianą liposukcji. Rurkę plastikową nazywaną kaniulą wprowadza się do tłuszczowej tkanki i podłącza się do szczególnego aparatu. W związku z tym, że to narzędzie wytwarza ujemne ciśnienie, z uszkodzonych komórek odprowadzić można naddatek tkanki tłuszczowej.

u stomatologa

Autor: Andrew Fresh
Źródło: http://www.flickr.com
Liposukcja wibracyjna opiera się na użyciu specjalnego urządzenia, które sprawia ruch kaniuli. W taki sposób są uwalniane komórki tłuszczowe z otaczających tkanek oraz mogłyby być one odessane. U osób, które zdecydowały się na liposukcję laserową jest wprowadzana kaniula ze światłowodu lasera. Laser wytwarza bardzo duże ilości energii, które przyczyniają się do rozpuszczenia tkanek. W związku z tym, że w czasie trwania zabiegu dochodzi do koagulacji naczyń, ryzyko pojawienia się urazu zmniejszone jest minimalnie. Tłuszcz, który rozpuszczony jest przez laser ulega odessaniu. Energia emitowana przez laser napina cerę. Liposukcja rotacyjna cechuje się niezwykle wysoką efektywnością. Pod wpływem wibracji kaniula porusza się w trzech płaszczyznach.

Emituje równocześnie infradźwięki i powoduje, że tłuszcz uwolniony jest ze struktur włóknisto-nerwowych. Osoby, bojące się liposukcji tradycyjnej, skorzystać mogłyby z metod alternatywnych. Dobrana odpowiednio technika redukuje krwawienie oraz przywraca jędrność cerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*