Jaki lakier do paznokci warto wybrać?

Aktualnie na rynku jest olbrzymi wybór wszelkiego rodzaju kosmetyków. Analogicznie kwestia wygląda, jeżeli chodzi o lakiery.
Często zastanawiasz się w sklepach, który towar wybrać i który będzie właściwy dla Ciebie.

pędzel do golenia 2
lakier

Autor: Roger Newbrook
Źródło: http://www.flickr.com
Oznaczenia na pudełkach niewiele mówią, z kolei Ty spędzasz dużo czasu obok regału z lakierami. W niniejszym artykule odnajdziesz parę wskazówek, które Ci dopomogą wybrać odpowiedni lakier dla Ciebie oraz ułatwią Ci robienie takich zakupów. Jeśli dla przykładu chcesz nadać Twoim paznokciom świeży wygląd i nie chcesz ich przesadnie zmieniać kolorystycznie, to zakup lakierów transparentnych okaże się dobrym rozwiązaniem. Przezroczyste, beżowe, czy też różowe. Tego typu lakiery bardzo efektywnie ochronią Twe paznokcie i jednocześnie niezwykle je wzmocnią. Często lakiery mają w swym składzie witaminy. Taki lakier będzie nadawać Twoim paznokciom światła i znakomicie nada się choćby do manicure francuskiego.
Krisline - piżama

Źródło: Jagna.pl
Takie lakiery możesz stosować jako bazę pod inny lakier albo zwyczajnie nałożyć go na jakiś odcień – to bardzo umocni jego blask. Jeżeli z kolei poszukujesz lakieru, który nada odpowiedni odcień Twoim paznokciom, to masz przed sobą trudny wybór. Powinnaś dokonać wyboru, czy ma to być odcień bez blasku – w takiej sytuacji doskonałym wyjściem będą lakiery matowe, mocno maskujące czy kolor pełny połysku – w tym celu warto wykorzystywać lakiery lustrzane, które odbijają światło i nadają wtedy Twoim paznokciom wyjątkowy wygląd. Jeśli jednak chcesz nabyć podstawy pod wzorki, należałoby kupić lakier matowy. Błyszczące lakiery można także kupić w paru wersjach.

Lakiery perłowe posiadają mocny perłowy połysk i odróżniają się stosunkowo dużą trwałością oraz po pomalowaniu paznokcie są gładkie.

Czy poruszana w tym artykule kwestia nie przykuła Twojej uwagi? Jeżeli tak, to dodatkowo wejdź na ten odnośnik – szalenie zalecamy tę ofertę.

Lakiery z brokatem tworzą na paznokciu trochę szorstką warstwę, co niestety jest odczuwalne w dotyku. Są też nieco w mniejszym stopniu trwałe i mają większe Składniki odbijające światło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*