Co to jest oraz na czym polega tzw. biała kosmetyka?

Najprawdopodobniej kojarzysz wyrażenie „biała magia”, które natychmiast wiąże się pozytywnie z dobrymi i tzw. bezpiecznymi czarami, które mają przynieść pomyślność, dobre samopoczucie oraz ogólne spełnienie.
Trochę podobnie jest z białą kosmetyką, której celem jest dobroczynne działanie na skórę.

kosmetyka

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com
I to całego ciała tak, żeby zapewnić mu rzeczywiście piękny wygląd. Zawiera ona bardzo szeroki zakres pielęgnowania cery twarzy, rąk, nóg czy kompletnego ciała. Czy to w domu, czy w specjalistycznym salonie kosmetycznym. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek inwazyjne zabiegi upiększające, które są związane z przerwaniem ciągłości tkanki lub kolorowe kosmetyki wyłącznie maskujące jakąkolwiek poprawę kondycji cery. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nawet najbardziej modny makijaż żadnego człowieka nie oczaruje na nieco brudniej czy łuszczącej się twarzy, natomiast nawet najbardziej zgrabne ciało dużo straci na urodzie, jeśli jego powierzchnia będzie wiotka oraz mało elastyczna.
Podstawą atrakcyjnego wizerunku każdego z nas jest zadbana cera, której poświęca się odpowiednią ilość zainteresowania. Nie ulega więc wątpliwości, że biała kosmetyka (gabinet kosmetyczny sosnowiec) musi być podstawą starań wywołujący miły wygląd. Bogatym orężem białej kosmetyki są nieco w mniejszym albo większym stopniu specjalistyczne środki pielęgnujące cerę oraz zwalczające różnorodnego typu problemy skórne, tego typu jak dla przykładu nadmierne przetłuszczanie się cery, pękające naczynka, cellulit, utrata jędrności skóry czy też starzenie się.

W ramach białej kosmetyki z przyjemnością aplikuje się różnego typu maski, kremy, olejki, peelingi, okłady czy serum, jakich formuły są oparte zazwyczaj na intensywnie odżywczych oraz upiększających ingrediencjach. W czasie tego typu zabiegów zazwyczaj wykorzystuje się składniki aktywne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*